Yorumlar

Dilan Erdur
Ev Hanımı

Çalışan ve personelin ilgi ve alakası için çok teşekkürler. Gerçekten hastanelerde bir türlü çözüm bulamadığımız sorunumuzu doğru tanı ve ilaç ile çözüme kavuşturulması bizi çok mutlu etti. Tekrardan çok teşekkürler. 

Yusuf Keskin
Öğretmen

Sizlerin hastası olan arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İlgi ve alakanızdan çok memnun kaldım. Uyguladığınız tedavi sonucu sağlığıma kavuştum. Teşekkür ederim yakınlarıma sizi tavsiye ediyorum. 

Metin Özalaşar
Tekstilci

Güler yüzlü insanlar, hastalığım ile ilgili sorduğum soruları sabırla dinleyip cevapladı. Bilgi birikimi ve deneyimi yüksek doktorlar. Ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. 

Kıymet Severoğlu
Emekli

Böbrek rahatsızlığım sırasında göstermiş olduğunuz hassasiyet bizleri mutlu etti. Her an değerli ekibiniz ile birlikte yaptığınız araştırmacı tedavi sonucu, acılı geçen 1 aylık süreci neredeyse unutacak hale gelmiş durumdayım. Sizleri takdir ediyor ve sizin gibi doktorların başımızdan eksik olmamasını istiyoruz. 

Necibe
Erdoğdu

Merkeze ablamın kronik böbrek yetmezliği nedeni ile başvurmuştuk. Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Uyguladığınız tedaviden çok iyi sonuç aldık . Başarılı bir hastanesiniz. Minnettarız. 

Deniz Aytan
Satış Uzmanı

Böbrek rahatsızlığım sırasında göstermiş olduğunuz hassasiyet bizleri mutlu etti. Her an değerli ekibiniz ile birlikte yaptığınız araştırmacı tedavi sonucu, acılı geçen 1 aylık süreci neredeyse unutacak hale gelmiş durumdayım. Sizlere minnet borçluyum. Sağ olun. Cana yakın davranışlarınız harikulade. İyi ki varsınız. Sizi bana öneren arkadaşlara da teşekkürler. 




YORUM EKLE


©2018 Karşıyaka Diyaliz Merkezi®. All Rights Reserved